E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz ile mevcut yapınızı geliştirerek satışlarınızı arttırıyor veya Sıfırdan E-ticaret‘e başlamanızı sağlıyoruz.

E-ticaret Danışmanlığı ile Sermayenizi Koruyun

Her yıl kulaktan duyma bilgiler ile bir şeyler satmak isteyen firmalar ya da girişimciler E-ticaret’in umdukları kadar kolay olmadığını ve çok büyük rakiplerin olduğunu görerek E-ticaret maceralarını kısa bir süre içinde sonlandırarak sermayelerinin büyük çoğunluğunu kaybediyor.

Çözüm; E-ticaret danışmanlığı

E-ticaret danışmanı, sektörünüzü ve rakiplerinizi bilen, size neleri yapıp neleri yapamayacağınızı söyleyebilecek ve bir yol haritası ortaya koyabilecektir. Bu sayede endişelerinizi kafanızdan atacak ve sermayenizi riske atmayacaksınız.

eticaretdanismani1

E-Ticaret Danışmanı Olarak Neler Yapıyoruz?

E Ticaret’te yürütülen çalışmalar kolay gibi görünmesine rağmen, aslında çok kapsamlı ve yüksek zahmetli bir süreçtir. Bu nedenle iyi bir plan ve stratejiyle pazarlama teknikleri uygulanmalıdır. Bu noktada E ticaret danışmanı olarak tüm süreçlerde size yardımcı oluyoruz. Satışlarınızı artırmak için yapılması gereken bütün işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret yapmak istiyorsanız sıfırdan bir başlangıç için A’dan Z’ye hizmet sunuyoruz. Hazır E-Ticaret Paketleri ile tüm süreçlerinizi biz yöneterek sizi hem büyük bir yükten kurtarıyor hem de başarısız olma ihtimalinizi en aza indirerek sermayenizi korumuş oluyoruz.

e-ticaret-danismanligi2

E-Ticaret İş Planı

Şirketimiz size ve sektörünüze en uygun iş planını planlayacaktır.Proje başlangıcında ilerleyen süreçlerde gerekecek sermaye / personel / iş yeri alanı gibi tüm operasyon bilgileri size bildirilecek ve karşılıklı mümkünatı olan iş planı yapılacaktır.

E-Ticaret Sitenizin Kurulumu

E-Ticaret sistemlerinde birçok farklı opsiyona sahip paketimiz mevcut. Size en uygun E-ticaret Paketine beraber karar vererek E-ticaret Web sitenizi oluşturuyoruz.

E-Ticaret Sitenizin Tasarım ve SEO Optimizasyonu

E-ticaretiniz satılan ürün gamına göre dizayn edilir, müşterilerin ürün siparişini en basit şekilde tamamlayabilmesi üzerine optimizasyonlar yapılır. Ürünler, ürün açıklamaları ve kategoriler oluşturulurken SEO açısından gerekli işlemler size aktarılır dilerseniz Detaylı SEO Danışmanlığı sunulur.

Sosyal Medya Yönetimi

Artık sadece Google üzerinden değil Instagram, Pinterest, Facebook, Youtube gibi birçok alternatif sosyal medya kaynağından satış yapılabilmektedir. Bu kaynaklarının doğru bir şekilde yönetilmesi konusunda sizlere destek sunacağız. Dilerseniz Sosyal Medya Yönetim Hizmeti ile sosyal Medya yönetiminizi üstleneceğiz.

Reklam Çalışmaları

Reklam çalışmalarınızı organize edecek ve destek sunacağız. Daha düşük reklam bütçeleri ile müşterilerinizi artırmak isterseniz E-ticaret içerik pazarlaması hizmeti sunacağız.

Pazaryeri Entegrasyonları ve Satış

N11 – Hepsiburada – Trendyol – Amazon – Gittigidiyor ve ePttAVM gibi pazaryerleri E-ticaret girişimleri için vazgeçilmezdir. Sanal mağazalarınızın açılması, yönetimi, ürün girişleri, reklam yönetimleri gibi ihtiyaç duyacağınız tüm alanlarda destek  sunuyoruz.

Sermayenizi Riske Atmayın! Profesyonel Destek Alın.

Siz de E-Ticaret Danışmanlık hizmetimizden Faydalanmak için iletişim sayfamızdan veya aşağıda yer alan form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.