Instagram Hesap Desteği

Kapatılan instagram hesabını açma ve instagram hesap geri alma konularında profesyonel Instagram Hesap Desteği sunuyoruz.

Instagram Hesabı Neden Kapanır?

Instagram’a giriş yapmaya çalıştığınızda “Hesabın Koşulları ihlal ettiğin için Kapatıldı.” uyarısı alıyorsanız hesabınız engellenmiş demektir. Instagram Hesabı Neden Kapandı? diye soruyorsanız bunun nedeni istenmeyen içeriklerin paylaşılmasından, çok fazla kişiyi takip etmekten veya politika ihlalinden olabilir. Instagram’ın kendine özgü bazı kuralları vardır. Bu kurallara instagram topluluk kuralları diyoruz, kurallara uyulmadığında instagram hesabınız geçici olarak kapanır ve tekrarında hesap ömür boyu kapatılır.

Kapatılan instagram Hesabını Açma

Kapatılan instagram hesabını açmak için bazı hususlara dikkat etmek gerekiyor. Instagram hesap geri alma işlemini profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Üstelik sadece kullanıcı adınızı bize iletmeniz yeterlidir şifrenize ihtiyaç duymuyoruz. Tüm işlemler en güvenli şekilde 24 saat ile 7 gün aralığında tamamlanıyor ve hesabınızı aktif ediyoruz.

Kapatılan instagram Hesabını Açma Ücreti Ne Kadar?

Kapatılan instagram Hesabını Açma Ücreti, hesabınızın takipçi sayısına ve kapanma sebebine göre yapılan işlemler değişiklik gösterdiğinden dolayı değişmektedir. Premium hesap desteği hizmet paketi fiyatları 2.000 TL + KDV’den başlamaktadır. Net ücret bilgisi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir veya aşağıdaki form üzerinden bizimle irtibata geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

instagram-kapanan-hesap-acmak2

Instagram Kapanan Hesap Açma Fiyat Teklifi Formu