Optimizasyon Hizmetleri

SEO optimizasyonu, Site içi SEO ve Site Dışı SEO , Server optimizasyonu ve Site Hızlandırma alanlarında hizmet veriyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO Optimizasyonu sitenizin arama motorları tarafından sevilecek hale getirilmesidir. Arama motorlarının algoritmalarına uygun hazırlanmış web siteleri arama sonuçlarında diğer sitelere göre daha yukarlarda yer almaktadır. İki tür seo optimizasyonu vardır.

optimize1

Site içi Optimizasyon

Site içi optimizasyon hizmetimizde web sitenizin teknik yapısı ile alakalı düzenlemeler yaparak SEO’ya uygun hale getiriyoruz.

Site Dışı Optimizasyon

Site Dışı optimizasyon da web sitemize diğer sitelerden oluşturulan linkler SEO açısından etkilidir. Web sitenizin Link inşasını yaparak SEO’ya uygun hale getiriyoruz.

Server Optimizasyonu

SEO’da önemli olan bir diğer hususta Server Optimizasyonudur. Sitenizin bulunduğu server / hosting seçimi, IP seçimi, Server yapılandırılması konusunda optimizasyon hizmeti sağlıyoruz.

Site Hızlandırma

Google’dan John Mueller, site açılış hızının maksimum 2 – 3 saniye olması gerektiğini, Ziyaretçilerin %40’ının 3 saniyeden uzun sürede açılan bir web sitesini ziyaret etmediğini bildirmiştir.

Bu sebeple site hızı faktörü SEO açısından önemli olduğu kadar da ziyaretçi kaybı yaşamamak için önemlidir. Web sitenizi analiz ediyor, site hızı optimizasyonu sağlayarak site açılış hızınızı arttırıyoruz.

Hemen Optimizasyon yaptırmak için bizimle aşağıdaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.