SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO Danışmanlığı ve Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetimiz ile Ekonomik Fiyatlarla Google’da yükselin. İşlerinizi arttırın.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), arama motorlarının sonuç listeleme algoritmalarına en uygun biçimde yapılan çalışmalara verilen isimdir. Arama sonuçlarında daha üst sıralarda konumlanmayı sağlar.
Google arama motorunda ilk sırada yer alan bir site o anahtar kelimeyi aratan kişilerin yaklaşık %40’ını sitesine çekerken, ikinci sırada yer alan site yaklaşık %15, üçüncü sırada yer alan site ise yaklaşık yüzde %8’ini sitesine çekebilmektedir.
Ziyaretçi sayısını ve müşteri kitlesini artırmak isteyen işletmeler için SEO dijital pazarlamanın en önemli unsurlardan biridir.

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanlığı hizmeti, markanıza ait web sitesi ve diğer tüm dijital varlıklarınızın kontrol edilerek, arama motorlarının istediği algoritmalara en uygun hale gelecek şekilde optimizasyon çalışmalarının tümünü içerir.
SEO danışmanlığı, dijital ortamda olduğunuz sürece yapılması gereken sürekli bir iştir. Web siteniz SEO uyumlu olarak yapıldıktan sonraki süreçte rakiplerinizin incelenmesi, site güvenliği, sosyal itibar yönetimi, site güncellemelerinizin yapılarak güncelliğin korunması, link çalışmaları, algoritmalara uyumlu iyileştirmeler ve bunun gibi işler her ay düzenli olarak yapılmakta ve takip edilmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetimiz ile, web sitenizin arama motorlarında daha itibarlı hale gelerek arama sonuçlarında ilk sıralarda konumlanmanızı sağlayacak tüm teknik çalışmaları yapıyor ve takibini sağlıyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

* Öncelikli olarak marka / sektör analizi yaparak belirlenecek süre bazında ulaşılabilir gerçekçi hedefleri belirliyoruz.
* Bir web siteniz var ise siteniz üzerinde İç SEO adını verdiğimiz site içi teknik çalışmaları gerçekleştiriyor, web siteniz yoksa talep durumunda size özel en uygun SEO uyumlu web sitenizi hazırlıyoruz.
* Her ay için bir hedef ve çalışma programı oluşturuyoruz.
* Çalışma programında belirlenen tüm iç ve Dış SEO Çalışmalarını yapıyoruz.
* Her ay düzenli olarak çalışma raporları ve rakip analiz raporlarını size sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

SEO Danışmanı, ciddiyet ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Arama motorları yaklaşık her 6 ayda bir algoritma değişikliğine gitmekte ve metriklerini değiştirmektedir. Algoritmaları takip etmeyen ve işini ciddiye almayan kendine SEO Uzmanı diyen aslında Etkisiz birinin sitenize yapacağı çalışmalar yarardan çok zarar vereceğini marka ve itibarınızı zedeleyebilecek Black Hat adını verdiğimiz illegal ve zararlı çalışmalar yapabileceği unutulmamalıdır.

2006 Yılından bugüne kadar 300’ün üzerinde web sitesine SEO Danışmanlığı sağlayarak her zaman güncel algoritmalara göre kullanıcı odaklı organik çalışmalar sağlamaktayız. Yaptığımız çalışmaların tamamı White Hat SEO adını verdiğimiz Legal ve uzun vadeli, kalıcı çalışmalar olmuştur.
SEO Garantisi olan bir şey değildir. Size 1 ayda ilk sayfa, birinci sıra vs. gibi garanti veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu kişilerin yapacağı Black Hat (illegal) çalışmalar sizi kısa vade de üst sıralara taşısa da uzun vade de Google yaptığı her güncelleme ile bu tarz çalışmalar yapılan web siteleri kalıcı olarak cezalandırmakta ve arama sonuçlarından kaldırılmaktadır.
Biz Sektörünüzü analiz ederek size gerçekçi hedefler belirlemekte ve uzun vadede etkisini yitirmeyecek Legal çalışmalar yapmaktayız.

SEO Danışmanlığı Fiyatları?

Çalışma yapılacak sektör ve hedef kelimelere göre SEO danışmanlık Fiyatları değişiklik göstermektedir. Çalışma yapılacak hedef kelimelerin zorluk derecesine göre yapılacak olan çalışmalar farklılık göstermektedir. Bu sebeple SEO analizi yapılmadan SEO fiyat bilgisi vermek mümkün değildir.

Siz de aşağıda yer alan form üzerinden ya da iletişim sayfası üzerinden bizimle hemen iletişime geçerek Bilgi / teklif alabilirsiniz.

kurumsal-seo-danismanlik1

    SEO Skorunuzu Kontrol Edin!

    Arama sonuçlarında hangi kelimelerde yükselmek istediğinizi iletin.

    Hemen Teklif Alın!