Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmeti ile tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Hazır Sosyal medya yönetimi paketleri ile size en uygun fiyatları sunuyoruz.

Markanızı Güçlendirin!

Sosyal Medya Yönetimi ile Dijital dünyada markanızı konumlandırarak, markanıza değer katıyoruz. Dijitalleşen dünyada insanlar zamanlarının çoğunu Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında geçirmektedir.

Sosyal Medya, firmaların mevcut ve potansiyel müşterileri ile etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamaktadır. Kurulan bu iletişimde doğru stratejilerin seçilmesi oldukça önemlidir. Doğru stratejilerle, yaratıcı ve güncel içerikler paylaşan hesaplar, etkin bir yönetim ile marka bilinirliğinizi arttırır. Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi ile Etkileşimde bulunduğunuz kitleyi genişleterek, takipçi sayınızla beraber paralel olarak müşterilerinizi de artırabilirsiniz.

sosyal-medya-yonetimi-paketler-fiyatlar

Hesap Yönetimi Yaptığımız Mecralar

Instagram, Twitter, Facebook, Pinterest gibi en popüler sosyal mecralarda hesap yönetiminizi hizmeti sağlıyoruz. Sektör araştırmanızı ve rakip analizlerinizi yaparak firmanıza ve markanıza en çok katkı sağlayacak sosyal mecraları birlikte belirliyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Strateji Belirleme

Sosyal Medya Hesap Yönetimi yaparken öncelikle, şirketinizin ulaşmak istediği hedef kitleyi belirliyoruz. Kısa ve uzun vadede hedeflerinizi dikkate alarak, rakipler firmaları analiz ediyoruz. Ulaşılan sonuçları sizinle birlikte değerlendirerek, hangi sosyal mecralarda yer almanız gerektiği, bu mecralarda nasıl bir dille konuşacağımızı, nasıl içerikler oluşturmamız gerektiğini planlıyoruz. Böylece tam bir analiz yaparak sosyal medyadaki sesimize karar veriyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal Medya İçerik Yönetimi hizmetimiz ile markanız için oluşturduğumuz içerik stratejisi doğrultusuna ay – ay içerik planlamasını yapıyoruz. Özel günler, o ay içinde insanları ilgilendirebilecek olaylar ile ilgili özel içerikler oluşturuyoruz. Ayrıca anlık oluşabilecek durumlar ile ilgili yaratıcı içerik çalışmaları yaparak gündeme ilişkin konular üretip güncel kalmayı sağlıyoruz. Ayrıca dönemsel kampanyalar ve ödüllü yarışmalar ile bilinirliği arttıracak, yüksek etkileşimli içerikler geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri ile ihtiyacınız doğrultusunda, yüksek sosyal medya yönetimi fiyatları ödemeden ekonomik çözümlerle sosyal medya yönetim hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz size özel kişiselleştirilmiş paket teklifleri sunabiliriz hemen bizimle iletişime geçerek ücret teklifi alabilirsiniz.

Başlangıç
Aylık 5 Gönderi Paylaşımı
Aylık 1 Hikaye Paylaşımı
Görsellerin Hazırlanması
Metinlerin Hazırlanması
Aylık Raporlama
Standart
Aylık 15 Gönderi Paylaşımı
Aylık 5 Hikaye Paylaşımı
Görsellerin Hazırlanması
Metinlerin Hazırlanması
Aylık Raporlama
Özelleştirilmiş Etiketler
5 Kez Revizyon Hakkı
Temel Rakip Analizi

Uzman
Aylık 20 Gönderi Paylaşımı
Aylık 10 Hikaye Paylaşımı
Görsellerin Hazırlanması
Metinlerin Hazırlanması
Aylık Raporlama
Özelleştirilmiş Etiketler
20 Kez Revizyon Hakkı
Detaylı Rakip Analizi
Mesaj Cevaplama
Aylık 1 adet Tanıtım Videosu
Özgün Konseptler


Profesyonel
Aylık 30 Gönderi Paylaşımı
Aylık 15 Hikaye Paylaşımı
Görsellerin Hazırlanması
Metinlerin Hazırlanması
Aylık Raporlama
Özelleştirilmiş Etiketler
50 Kez Revizyon Hakkı
Detaylı Rakip Analizi
Mesaj Cevaplama
Aylık 1 adet Tanıtım Videosu
Özgün Konseptler
Reklam Optimizasyonu
Sosyal Medya Hesap Açılışları