Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı, Mobil uyumlu olarak profesyonel SEO altyası ile Ekonomik fiyatlarla Kurumsal web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Web Tasarımı

Web siteniz, markanızın dijital dünyadaki yüzüdür. Firmanızın Kurumsal Web Sitesi Tasarımını yapıyoruz. Markanızı ve kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak, kolay kullanılabilir, profesyonel altyapı kodlaması ve modern tasarımlar ile web sitenizi oluşturuyoruz.

Dilerseniz SEO, Sosyal Medya ve E-Ticaret alanlarında da hizmet sağlayarak işinizi tam anlamıyla dijital ortama taşıyoruz.

Web Tasarımınızı Yaparken Nasıl Bir Süreç İzliyoruz?

Web site Tasarımınızı yaparken sizi sıkıcı süreçlerle yormuyoruz. Tüm teknik işlemlerle biz ilgileniyoruz. Taleplerinizi dinliyor, teklifimizi sunuyor, değişiklik taleplerinizi uyguluyor ve kurulumları tamamlayarak sitenizi aktif ediyoruz.

Web-tasarimi-gorsel1

1- Ön Görüşme

Web Siteniz Nasıl Olsun? Sorusunun cevabını bulmak için sizinle ilk olarak bir ön görüşme düzenliyor taleplerinizi öğreniyoruz. Firmanız ve hizmetleriniz hakkında sizden bilgi alıyoruz. Sonrasında size özel sektör ve rakip analizlerini yaparak sunabileceğimiz diğer ek hizmetler ile teklifimizi iletiyoruz.

2- Web Sitenizin Tasarım ve Kodlanması

İstekleriniz ve talepleriniz değerlendirilerek web tasarım uzmanımız tarafından markanıza uygun, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kolay kullanılabilir bir web tasarımı oluşturulur. Yapılan tasarım onayınıza iletilir. Varsa Ek talepler ve revizeleriniz ile birlikte ortak bir sonuca varılarak ve onaylanan tasarım kodlama uzmanımız tarafından Mobil uyumlu ve Profesyonel SEO altyapılı olarak web siteniz hazırlanır.

3- Web sitenizin Teslimi

Hazırlanan web sitesi size son onaya gönderilir. Değişiklik talepleriniz gerçekleştirilerek tüm teknik ayarlamalarla beraber web sitesi kurulumu sağlanır ve Online erişime açılır.

web-tsrm2

Hizmetimizi Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Web Sitelerinizde özgün, sade ve şık tasarımlar kullanıyoruz.
  • Markanızı yansıtacak uyumlu içerikler tercih ediyoruz.
  • Tüm içerik ve sistem Yasal Prosedüre uygun olarak yapılandırılmaktadır.
  • Tüm mobil cihazlarla uyumlu kodlama ve tasarım yapıyoruz.
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu web siteleri yapıyoruz.
  • Hızlı Teslim süresi ve ekonomik fiyat avantajı sağlıyoruz.
  • Ücretsiz teknik destek sunuyoruz.

Web Sitesi Tasarım Fiyatları Ne kadar?

Web Tasarım Fiyatları sizin taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik göstermektedir. Öncelikli olarak sizin hedeflerinizi, talep ve ihtiyaçlarınızı öğreniyoruz. Bu doğrultuda istenen sitenin kaç sayfadan oluşacağı, site özellikleri ve ne kadar sürede teslim edileceği oluşturularak fiyat teklifi iletilir.

Dilerseniz oluşturulan sitenizde SEO Danışmanlık hizmeti ve İçerik Pazarlaması hizmeti ile daha fazla müşteri kitlesine ulaşmanız sağlanır.

Hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ya da aşağıda yer alan Hızlı Teklif Formu üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. Size en kısa sürede ulaşarak ön görüşme sağlayacak ve teklifimizi ileteceğiz.

Hemen Teklif Al!